Krzysztof Staniszewski

Urodziłem się w przełomowych latach 80. Pochodzę z fotograficznej rodziny. Pasję odziedziczyłem po ojcu, który od zawsze prowadził rodzinny zakład. Wrażliwość pielęgnowałem pod kierunkiem Mariana Schmidta w Warszawskiej Szkołę Fotografii. Studio to moje królestwo, a moim orężem jest aparat w dłoni.

 Najlepiej realizuje się w fotografii społecznej, reportażowej i kreacyjnej. Nie jest mi obcy PR i marketing polityczny. Uwielbiam pokazywać ludzi i towarzyszące im emocje. Potrafię zadbać o dobrą atmosferę pracy.

Studiowałem w Warszawskiej Szkole Fotografii oraz reklamę w Szkole Głównej Handlowej. Uczestniczyłem w wielu warsztatach i szkoleniach z zakresu fotografii i operowania światłem. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu zawodowemu i odpowiednim sprzęcie zapewniam najwyższy standard wykonywanych zdjęć, które skutecznie zareklamują każdą firmę. Fotografia jest sztuką odzwierciedlającą wrażliwość i wyobraźnię, tak więc wszystko co da się wyobrazić można sfotografować. Mój przepis na dobrą fotografię reklamową? Zrobić wszystko, by przyciągała uwagę potencjalnych klientów i dopracować ją do perfekcji w najmniejszym nawet szczególe.

W swoim dorobku mam liczne wystawy grupowe i katalogi, między innymi jestem współautorem albumu „Rumunia Kraj Przyjaznych Ludzi”, „Forty Przedmieście Terespolskie”. Wystawa „Centrum Emocji” jest moją szczególną wystawą indywidualną. Pokazywana była w Siedlcach, Chełmie i Łodzi. Część zdjęcć prezentowana była w Starej Oramżerii w Łazienkach Królewskich w Warszawie.