Oferta wybory samorządowe

Czas na wygrane wybory

Wybory samorządowe zbliżają się szybko, jak ważne jest pierwsze wrażenie wie każdy. Ważnym elementem strategii wyborczej są doskonałe zdjęcia. Takie które przykuwają uwagę, wzbudzają pozytywne emocje, tuszują mankamenty, uwypukla nasze zalety.
Tworząc strategię wyborczą nie należy zapominać o fotografii. Ta przecież będzie nam towarzyszyć każdego dnia: w mediach społecznościowych, na plakatach, billboardach czy ulotkach.
Wszystkie zdjęcia wyborcze wykonuje zgodnie z zasadami marketingu politycznego. Przygotowywałem fotografie do dziesiątek wygranych kampanii, obsługiwałem wizyty Prezydenta RP, ministrów i ważnych polityków. W Warszawskiej Szkole Fotografii i na kierunku Reklama w SHG, które ukończyłem, współpracowałem z najlepszymi. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu zawodowemu zapewniam najwyższy standard wykonywanych zdjęć.

Oferta

- Pojedyncze zdjęcia - Dopracowane zdjęcie portretowe kandydata na plakat, baner, bilboard, ulotkę, facebook itp. Wykonuje wiele zdjęć aby wybrać te najlepsze Czas sesji ok. 30-45 min.

- Dwa zdjęcia - Zdjęcie oficjalne na plakat, baner, bilboard lub ulotkę itp Drugie zdjęcie mniej oficjalne do zamieszczenia np na facebooku, publikacji czy też w środku ulotki. Dwa zdjęcia o różnym charakterze dla skuteczniejszej kampanii. Wykonuje wiele zdjęć aby wybrać te najlepsze Czas sesji ok. 45min-1,5h

- Sesja wyborcza - Jedno lub dwa zdjęcia, które są wynikiem sesji, na której wykonuje wiele ujęć z różnym ustawieniem modela i oświetlenia. Czas sesji 2-4h

- Sesja kampania wyborcza - Kilka zdjęć, które prezentują kandydata wykonane zgodnie z przeznaczeniem i zastosowaniem w poszczególnych mediach czy etapach kampanii.

 

Jak przygotować się do sesji fotograficznej.

Oto kilka wskazówek dla moich klientów:

- Chcemy a nie musimy zrobić zdjęcie, nasze nastawienie jest bardzo ważne. To jak dobry i przekonujący wizerunek uda się zrobić zależy też od Państwa. Według Amerykańskich naukowców ze wszystkich czynników na kształtowanie wizerunku to aż 52% stanowi prezencja wizualna

- Ubiór powinien być adekwatny do wizerunku jaki chcemy budować. Z zasady bez wyrazistych wzorów, osobiście proponuje klasycznie. Panie unikają groszków, kwiatków, koronek czy falbanek. Panom proponuje założyć ciemny garnitur, ale raczej nie czarny.

- Jeśli nasze zdjęcie ma być wklejone w konkretne tło, fotograf powinien widzieć tło przed wykonaniem zdjęcia.

- Warto zrobić dobre zdjęcie. Taka fotografia ma nie tylko zastosowanie w kampanii. Może być stosowana do artykułów, stron www czy jako pamiątka.

Zapraszam do mojego portfolio zadawania pytań i umawiania się na sesje.
tel. 601 938 545