PR i marketing polityczny

PR, zagadnienia wizerunku i marketing polityczny znam nie tylko z książek, ale także z praktyki. Współpracowałem z wieloma firmami i politykami.Doskonale wiem, jak zrobić zdjęcie, aby sprzedało się w mediach społecznościowych. Tworzyłem fotografie, dzięki którym politycy wygrywali wybory. Wspólnie możemy kreować rzeczywistość.
Zapraszam do zapoznania się z Portfolio

Fotografia reklamowa

Jeżeli uważasz, że aby sprzedać swój produkt wystarczy chwycić za telefon, pstryknąć zdjęcie i umieścić w swoim sklepie internetowym czy katalogu sprzedażowym… tak masz rację. Jednak tylko w połowie. Fotografia reklamowa to wbrew pozorom, ciężki kawałek chleba. To kreowanie rzeczywistości. Efekt mojej pracy ma wzbudzić pożądanie klienta. Uczyłem się tego latami. Dzięki perfekcyjnemu przygotowaniu i pracy na klasowym sprzęcie, zapewniam międzynarodowy poziom wykonywanych zdjęć. Jaki jest przepis na dobre zdjęcie reklamowe? To detale. One są najważniejsze.
Zapraszam do zapoznania się z Portfolio

services-img

Outsourcing

Nie trzeba powoływać specjalnych komórek, mnożyć zatrudnienia, aby osiągnąć pożądany efekt. Bardzo popularną metodą współdziałania jest outsourcing, czyli zlecanie działań zewnętrznym firmom. Jest to tańsze i efektywniejsze.
Czy powinieneś wiedzieć jak zmienić .raw na .jpg czy .mov na mp4? Odpowiadamy, nie musisz. Zajmiemy się tym. Wyretuszujemy zdjęcia, wykonamy świetny fotomontaż, zmontujemy wideo. Da nas to bułka z masłem.

Fotografia nieruchomości – wnętrza i architektura

Dom czy mieszkanie na sprzedaż, wynajem. Może prezentacja hotelu, restauracji lub siedziby firmy. Dzięki odpowiedniej fotografii zaprezentujemy się w najlepszy możliwy sposób. Zapytaj o ofertę zdjęć, filmów video, 360, dron dedykowaną do sprzedaży lub wynajmu mieszkań.
Zapraszam do zapoznania się z Portfolio

Reportaże dokumentacja fotograficzna

Cytując wybitnego francuskiego fotografa założyciela słynnej agencji fotograficznej „Magnum” Henri Cartier-Bressona „Niema niczego na świecie, co nie miało by swojego decydującego momentu.” W fotografii reportażowej to jest moje motto. Zawsze staram się być w centrum wydarzeń.

Zapraszam do zapoznania się z Portfolio

Wydruki fotograficzne

Wydruki o jakości fotograficznej na ploterze Epson skalibrowanym profesjonalnym sprzętem x-rite. Papier gloss i semigloss.

Kurs Fotografii

Kursy i szkolenia dla firm i osób prywatnych.

Sprawdź aktualne kursy.